Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Univerzita volného času

zápis do zimního semestru 2022/2023

21. – 22. září 2022 od 8 do 16 hod.

Krajská knihovna Vysočiny, učebna v 1. nadzemním podlaží

Univerzita volného času připravuje nový program pro zájemce o celoživotní zájmové vzdělávání. Zápis do zimního semestru UVČ proběhne ve středu 21. 9. od 8:00 do 16:00 a ve čtvrtek 22. 9. od 8:00 do 15:00 v Krajské knihovně Vysočiny (učebna v 1. nadzemním podlaží).

Podrobné informace o jednotlivých tématech a termínech přednášek budou k dispozici začátkem září v informačních brožurách v knihovně a na webu knihovny: www.kkvysociny.cz.

V nabídce naleznete například obory Dějiny malířství a architektury, Dějiny Havlíčkobrodska, Život našich předků, Poznáváme sebe a region, Psychologie, Zdravý životní styl, Kapitoly z dějin 20. století či jazykové kurzy (AJ, NJ, ŠJ, FJ). Chybět nebude ani projekt Virtuální univerzita třetího věku (VU3V), konkrétně videokurzy Dějiny oděvní kultury a Arménie blízká i vzdálená.

Osobní účast na zápisu je nutná. Zápis nelze provést telefonicky ani prostřednictvím e-mailu. Pozor, přednášky jsou kapacitně omezeny.

Kontakt: Bc. Marcela Valecká, 569 400 493, valecka@kkvysociny.cz