Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Dny otevřených ateliérů 2022

středa 7. září 2022 od 17 hod.

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Masarykovo nám. 24

Víkend Dnů otevřených ateliérů se nezadržitelně blíží, a proto nám nezbývá nic jiného, než vás srdečně pozvat na slavnostní zahájení, které proběhne dne 7. září 2022 od 17:00 v Oblastní galerii Vysočiny v Jihlavě (Masarykovo náměstí 24). Projekt DOA se uskuteční pod záštitou pana magistra Romana Fabeše, náměstka hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů.

Na slavnostním zahájení se budete moci setkat s účastníky DOA a s dalšími zástupci Kraje Vysočina i Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod. Dále pro vás bude nachystané občerstvení, koncert kapely Čáro Gypsy a volný přístup do stálé expozice Oblastní galerie Vysočiny.

Doufáme, že se s mnohými z vás uvidíme, svoji účast na zahájení prosím potvrďte telefonicky nebo emailem. Děkujeme za příjemnou spolupráci a těšíme se na vás 7. září!