Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Brain&Breakfast: Martin Vasquez

rozhovor s odborníkem

úterý 17. května 2022 od 8:30 hod.

Krajská knihovna Vysočiny, Schody KKV

V posledních letech nabylo mluvené slovo na významu především díky šíření pomocí sociálních sítí a médií. Pozorujeme, jak slovo může změnit postoje mnoha lidí nebo dát do pohybu celé národy. Leadership postavený na příkladu a síle slova je mocným nástrojem změny jak lepšímu, tak směrem ke zlu. Společně budeme hledat odpovědi na otázky: jak získat pozornost publika a udržet ji, jak formulovat argumenty, aby byl účinné, jak vložit do projevu emoce, jak přesvědčovat a zároveň se nedopouštět manipulace atd.

MgA. Martin VASQUEZ, Ph.D.
Vystudoval Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval celou řadu výcviků a stáží v oblasti komunikace, a to i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Jeho školeními a tréninky od roku 2000 prošli např. zaměstnanci společností Česká spořitelna, ČSOB, Vodafone, 02, Nestlé, Heineken, Škoda Auto, Lego, LINET, dále lidé ze státní správy a neziskových organizací. Posledních 17 let se s veškerou vášní věnuje improvizačnímu divadlu. V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost.

Vstup zdarma

Kontakt: Hana Lacinová, BBus(Hons) / lacinova@kkvysociny.cz / 569 400 480