Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Fotografie a fotografiky

výstava

20. dubna - 12. června 2022

Muzeum Vysočiny Jihlava, Masarykovo nám. 55, Kavárna Muzeum

V jarních měsících bude v Kavárně Muzeum k vidění výstava fotografií a fotografiky dalšího člena Fotoklubu Polná, a to pana Milana Skořepy z Dobronína.

Milan Skořepa se fotografování věnuje od roku 1963, nyní fotí digitálním fotoaparátem Canon EOS 70D. Řadí se mezi zastánce přirozené a neupravené fotografie, i když v současnosti koketuje s fotografikou.

Tematicky je jeho tvorba velmi pestrá. Na jeho fotografiích naleznete záběry ze sportovních, kulturních a společenských akcí, z přírody, z míst, která navštívil, ale i fotografie dětských tváří. Také rád fotí automobily – nejvíce si cení fotografií ze seminářů v Barceloně a z tratě F1 RED BULL RING – Spielberg v Rakousku.

Od 20. dubna do 12. června budete mít možnost prohlédnout si nejen zajímavé fotografie Milana Skořepy, ale i jeho fotografiku – přijďte se podívat…