Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

S Leontinkou kolem světa

benefiční výstava

1. března - 30. března 2022

Krajská knihovna Vysočiny

Tato benefiční výstava doprovází stejnojmenný dárcovský projekt, který sbírá finanční prostředky na podporu nevidomých rodičů a jejich dětí při vzdělávání. Více o dárcovském projektu si můžete přečíst zde: S Leontinkou kolem světa: Podpora vzdělávání dětí nevidomých rodičů | Darujme.cz.

Na celém dárcovském projektu spolupracuje osm cestovatelů, kteří věnovali své fotografie. Výstava je prodejní a celý její výtěžek bude použit na podporu výše zmíněného projektu. Dalším cílem výstavy je představit činnost Nadace Leontinka, která už 16. rokem pomáhá dětem i dospělým se zrakovým postižením, a také problematiku rodičovství osob s těžkým zrakovým handicapem.

Kontakt: Centrální pult / dospele@kkvysociny.cz / 569 400 400S Leontinkou kolem světa: Podpora vzdělávání dětí nevidomých rodičů | Darujme.cz.