Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Vzdát můžeš zítra

beseda a autorské čtení Richarda Štěpánka

21. února 2022 od 18:00 hod.

Krajská knihovna Vysočiny, sál KKV

„Vrátil jsem se zpět, abych mohl pomáhat druhým,“ říká Richard Štěpánek, autor knihy „Vzdát můžeš zítra,“ který svým životním příběhem motivoval mnohé nejen ke sportovním, ale i životním výkonům.
Přednáška s autorským čtením je ukázkou úseku životní cesty člověka, který se po těžké havárii vrátil zpět do běžného života. I s jednou rukou se rozhodl posunout jej z běžného života na život smysluplný.
Jeho osobní zkušenosti, zážitky i prožitky z nejtěžšího závodu v Evropě 1000miles Adventure, který odstartoval jeho „nový“ život, jsou důkazem toho, že člověk je schopen velkých činů, když se pro ně rozhodne a svoje rozhodnutí zpečetí pevnou vůlí a prací. 1660 km pěšky, na kole a koloběžce z východu na západ a západu na východ přes pohoří bývalého Československa, sepsalo spoustu příběhů, které Richard přiváží, a o které se s vámi podělí.
Zájemci si zde budou moci podepsanou knihu „Vzdát můžeš zítra,“ se slovem autora zakoupit.
Vstupné 50 Kč
Kontakt: Ludmila Bouchnerová / bouchnerova@kkvysociny.cz / 569 400 494