Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Muzejní výdejní okénko

výstava

1. února 2021 - 7. února 2021, od 9 - 20 hod.

Muzeum Vysočiny Třebíč

Muzeum je stále uzavřeno, nicméně máme pro vás únorový balíček s akcemi. Na základě pozitivní reakce z prosincového výdejního okýnka jsme zařadili do programu Únorové muzejní výdejní okýnko. Opět nenakrmíte žaludek, ale potěšíte svoji duši. Zaměřili jsme se na sbírku plakátů. Na týden 1.-7. února nabízíme menu: plakáty protialkoholní, proticigaretové, plakáty vybízející ke zdravému životnímu stylu. Další plakáty k vidění budou zaměřeny na politické strany a jejich volební kampaň napříč historií našeho státu, také uvidíte plakáty, které vás pozvou na karneval, maškarní, šibřinky,... a jako další téma jsme zvolili plakáty z oblasti zemědělství.

Přijďte tedy nakouknout do Muzejního výdejního okýnka. Svítíme každý den od 9 - 20 hodin. Plakáty budou k vidění vždy týden, od pondělí do neděle.