Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Horácké divadlo Jihlava - březen 2020

Divadelní kalendář BŘEZEN 2020 - všechny akce od 11. 3. 2020 jsou zrušeny, a to do ODVOLÁNÍ




velká scéna
2. po 10:00 Šakalí léta / Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas
3. út 10:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora
4. st 19:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora KV4
5. čt 19:00 Tak šel čas jihlavskou ulicí/ M. Skočovský, B. Jandová U4
6. pá 19:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora C4
7. so 19:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora B4
9. po 19:00 Podivný pár / Neil Simon
10. út 19:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora J4
11. st 19:00 Šakalí léta / Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas
PŘEHLÍDKA DIVADELNÍHO DOKUMENTU 12. – 14. 3. 2020 - velká scéna
12. čt 19:00 Elity / Jiří Havelka Jihočeské divadlo České Budějovice
13. pá 19:00 Tak šel čas jihlavskou ulicí /B. Jandová, M. Skočovský HDJ
14. so 18:00 Jednou budem dál / Petr Michálek Městské divadlo Zlín
16. po 19:00 Škola základ života / Jaroslav Žák, Hana Burešová
17. út 19:00 Šakalí léta / Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas
18. st 10:00 O Perníčkovi/ David Wood
19. čt 19:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora L4
20. pá 19:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora R4
21. so 16:00 Pohádkové čtení na schodech Foyer VS
21. so 19:00 Zahrádky / Martin Kolář
22. ne 15:00 Ronja, dcera loupežníka / Astrid Lindgren  Divadlo Kampa
25. st 10:00 Škola základ života / Jaroslav Žák, Hana Burešová
27. pá 19:00 Podivný pár / Neil Simon K4
28. so 19:00 Osudy dobrého vojáka Švejka / Jaroslav Hašek, Roman Sikora G4
31. út 19:00 Splašené nůžky / Paul Pörtner


malá scéna
4. st 10:00 Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy / L. Košař, T. Říhová, J. Čermák
5. čt 17:00 Utrpení mladého Werthera / J. W. Goethe
PŘEHLÍDKA DIVADELNÍHO DOKUMENTU 12. – 14. 3. 2020 - malá scéna
13. pá 10:00 Display of the Shame/K. Čapek, J. Honzírek Divadlo Feste (Brno)
13. pá 17:00 Barber Shop / P. Šimák  DERNIÉRA HDJ
14. so 18:00 Kopanec/ Gesine Schmidt, Andres Veiel  Divadlo Jána Polárika (SK)
16. po 9:00 a 10:30 O Pejskovi a Kočičce / Josef Čapek
18. st 9:00 a 10:30 O Pejskovi a Kočičce / Josef Čapek
24. út 9:00 a 10:30 O Pejskovi a Kočičce / Josef Čapek
26. čt 10:00 Maxipes Fík / R. Čechura, J. Šalamoun
30. po 19:30 Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy / L. Košař, T. Říhová, J. Čermák
31. út 17:00 Maxipes Fík / R. Čechura, J. Šalamoun


PŘEHLÍDKA DIVADELNÍHO DOKUMENTU - Divadelní kavárna
13. pá 14:00 Moderovaná diskuse k představením Elity, Display of the Shame a Barber Shop
14. so 13:00 Moderovaná diskuse k představením Tak šel čas jihlavskou ulicí, Kopanec a Jednou budem dál


PŘEHLÍDKA DIVADELNÍHO DOKUMENTU – Off program
12., 13. i 14. března po skončení večerního představení after party