Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR OGV V JIHLAVĚ 2020

10. až 14. srpna 2020
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Masarykovo náměstí 24

Sklo a všechno okolo Tématem letošního příměstského tábora bude sklo a vše co se mu podobá nebo jej připomíná. Kromě celotýdenního tvoření s tématem skla, jednodenního výletu a návštěvy galerie, se děti dozví něco z historie sklářství na Vysočině a jeho zpracování. Tábor zakončíme již tradiční páteční vernisáží!

Cena tábora: 1 700 Kč (v ceně jsou zahrnuty obědy a odpolední svačina) Místo konání: Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Masarykovo náměstí 24, Jihlava

Kapacita je omezena (maximálně 15 dětí).

Co nabízíme:
Týdenní vstupné do galerie v obou budovách. Výtvarné aktivity s různými technikami. Výlety do blízkého okolí. V případě nepříznivého počasí je zajištěn program v budově galerie.

Základní časový rozvrh tábora Trvání tábora: 8:00—16.30 hodin, sraz vždy v OGV, Masarykovo nám. 24, Jihlava.  Příchody: 7:45—8:00, OGV – Masarykovo náměstí 24, Jihlava Odchody: 16:00—16:30, OGV – Masarykovo náměstí 24, Jihlava

Obědy budou zajištěny formou veřejného stravování. Dopolední svačiny si děti vezmou z domova, odpolední a celodenní pitný režim budou zajištěny v galerii. V případě výletu si děti vezmou pití na celý den.

Pro více informací a přihlášení kontaktujte galerijní edukátorku Mgr. Pavlínu Pitrovou: pitrova@ogv.cz / 604 875 412

Aktuální informace a přihlášky ke stažení najdete na našich webových stránkách www.ogv.cz v záložce AKCE.

Na všechny programy je nutné se přihlásit dopředu!