Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Univerzita volného času

zápis do letního semestru 2019/2020

úterý 21. ledna 2020 od 9:00 do 16:00 hod.
Krajská knihovna Vysočiny, přízemí (místnost s modelem města)


Zápis do letního semestru Univerzity volného času proběhne 21. ledna 2020 od 9:00 do 16:00 v Krajské knihovně Vysočiny, přízemí (místnost s modelem města).
Otevřeny budou následující obory: Osm podob secese, Z akademie do přírody, Literatura, Dějiny hudby, Život našich předků, Psychologie, Literatura, Zdravý životní styl, Dějiny Havlíčkobrodska a kurz trénování paměti. Chybět nebudou jazykové kurzy, tj. angličtina, němčina, francouzština a španělština.
Nově nabídneme Geologii, kterou povede velmi poutavou a zábavnou formou Mgr. Marek Chvátal z havlíčkobrodského muzea.
Pokračovat bude rovněž Virtuální univerzita volného času (VU3V), kterou pořádáme ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze, fakultou Provozně ekonomickou. Tématem budou České dějiny a jejich souvislosti.
Nabídkové brožury budou k dispozici začátkem ledna v knihovně a na našich webových stránkách.
Cena: 400 Kč (produktivní věk, studenti), 300 Kč (senioři, zdravotně znevýhodnění, maminky na mateřské a rodičovské dovolené). Jazykové kurzy jsou určeny seniorům a kurzovné činí 1 500 Kč za 15 lekcí.
Kontakt: Bc. Marcela Valecká / valecka@kkvysociny.cz / 569 400 493