Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Nezmaři

koncert folkové skupiny

11. listopadu 2019, 19:00 hod.
Krajská knihovna Vysočiny, sál Staré radnice


Skupina Nezmaři je jedna z nejstarších kapel české folkové scény. Je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně, nechybí však ani světová folková klasika. Za léta aktivního koncertování posbírali Nezmaři všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou také držiteli dvou Zlatých klíčů. Tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii Folk&Country. Na svém kontě mají 16 samostatných CD a 2 DVD. Každoročně odehrají přes sto koncertních vystoupení po celé ČR a Slovensku.
V současné sestavě jezdí s koncertním programem, ve kterém zazní i písničky z jejich posledního CD. Posluchači si tak s nimi mohou během jednoho koncertu zazpívat písničky ze všech období kapely od historie až po současnost.
Vstupné 150 Kč
Kontakt: Mgr. Helena Valtrová / valtrova@kkvysociny.cz / 569 400 487