Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Výtvarný kroužek v Oblastní galerii Vysočiny v Jihlavě

výtvarný kroužek 

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Masarykovo náměstí 24

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě pořádá výtvarný kroužek pro děti od 6 do 12 let
Termín: každý čtvrtek od 15 do 16.30 hodin
Začátek: 8. 2. 2018 (poslední setkání 21. 6. 2018). Celkem 18 lekcí
Místo konání: OGV v Jihlavě, Masarykovo náměstí 24
Počet dětí: max. 15 dětí
Věková skupina: kroužek je vhodný pro děti ve věku cca 6–12 let
Cena: 720 Kč na dítě (tj. 40 Kč za jednu lekci)
Cena zahrnuje: vstup do galerie v rámci programu, lektora, výtvarné potřeby, členství zdarma v galerijním klubu Klubíčko
Kontaktní osoba: Mgr. Pavlína Pitrová, tel. č.: 604 875 412, 567 217 133
e-mailová adresa:
pitrova@ogv.cz (zde prosím napište i svoje telefonní číslo pro rychlejší komunikaci).Náplň kroužku: V rámci 18 lekcí se děti seznámí se stálou expozicí jihlavské Oblastní galerie Vysočiny a s krátkodobými výstavami, které se pořádají jak v budově na Masarykově náměstí, tak v Komenského ulici. Zábavnou a hravou formou si vysvětlíme základní pojmy týkající se jak galerie, tak uměleckých slohů a výtvarných technik. Vyzkoušíme si různé způsoby tvoření se zaměřením na expozice galerie a historii města. Za příznivého počasí budou součástí programu i vycházky po městě, tvoření v plenéru a návštěva ostatních jihlavských výstavních prostor.