Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Adventní dílničky

28. listopadu, 12. a 19. prosince 2017, od 15:00 do 17:00 hod.
(pozn. na dílnu je možné přijít v průběhu jejího konání)
Muzeum Vysočiny Pelhřimov, příspěvková organizace
vstupné: 20 Kč

VÝROBA VÁNOČNÍCH PŘÁNÍ
28. listopadu

Vlastnoručně vyrobené přání obdarovaného jistě potěší více než to koupené. Na dílně bude možné si vytvořit pestrá přání kreativním způsobem. Při tvorbě přání budeme používat techniku tiskání, lepení, malování a všemožného výtvarného dekorování podle vlastní fantazie.


VÝROBA VÁNOČNÍ DEKORACE
12. prosince

Aby domov zazářil vánoční atmosférou, není nutné utrácet sumy peněz za kupované dekorace. Přijďte si vyrobit svou vlastní, jedinečnou a neopakovatelnou, která zaručeně potěší. Stačí jen trocha fantazie, špetka zručnosti a pár věcí, které máme stále kolem sebe, aniž tušíme, co vše se z nich dá vyrobit.


VÝROBA KRMÍTEK PRO PTÁČKY
19. prosince

Baví vás strojení stromečku? Můžete v tom pokračovat i venku v přírodě a na stromky v lese nebo u vás na zahradě pověsit speciální jedlé ozdoby pro zvířátka. Zvířátka si stejně jako děti ráda smlsnou na dobrůtkách. Pojďme jim tedy společně vyrobit jedlé vánoční ozdoby a zpestřit tím jejich jídelníček.