Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Splněný sen aneb Jambo, karibu Kenya

zoologicko-cestopisná přednáška

pondělí 23. října 2017 v 17:00 hod.
Muzeum Vysočiny Jihlava, pobočka Telč - Univerzitní centrum Telč

V Univerzitním centru Telč (Náměstí Zachariáše z Hradce 2 - pozor změna oproti původnímu místu) se v pondělí 23. října uskuteční zoologicko-cestovatelská přednáška Pavla a Kláry Bezděčkových s názvem Splněný sen aneb Jambo, karibu Kenya.
Už jste navštívili národní parky a rezervace Massai Mara, Naiorbi, Lake Nakuru, Buffalo Springs či Samburu? Pokud ne a máte-li rádi africkou přírodu, přijďte si poslechnout povídání manželů Bezděčkových o jejich cestě za zvířaty do Keni. Uslyšíte řadu zajímavých informací o východoafrické přírodě a o také minulosti a současnosti její ochrany. Chybět nebudou veselé historky z cesty, ani cenné rady pro budoucí cestovatele. Povídání jihlavských zoologů bude oživeno spoustou jedinečných fotografií krajin, fauny a flóry vnitrozemí Keni, ale i záběry z pobřeží Indického oceánu.