Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Spolek výtvarných umělců Vysočiny a hosté představují NOVINKY Z TVORBY

výstava

pátek 31. března až 28. května 2017
vernisáž čtvrtek 30. března 2017 v 17:00 hod.
Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace

Výstava je koncipována jako představení novinek z tvorby členů spolku a jejich hostů z posledního tvůrčího období zhruba jednoho roku.
Spolek výtvarných umělců Vysočiny (SVUV) je členem Unie výtvarných umělců ČR a jejím prostřednictvím i celosvětové organizace výtvarných umělců IAA/AIAP (UNESCO).
SVUV je dobrovolnou výběrovou organizací výtvarných umělců. Zastoupení členů spolku v různých oblastech výtvarné tvorby je různorodé a pestré, někteří z výtvarníků se profilují i ve více oblastech, jako jsou kresba a malba, grafika, koláže, fotografie, design, sochařství, umělecké kovářství a další. V současné době má spolek 31 členů.
Výstava bude zahájena vernisáží ve čtvrtek 30. března 2017 v 17 hodin a návštěvníkům muzea, na Masarykově náměstí 57 v Jihlavě, bude přístupná od 31. března do 28. května 2017.