Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Peklo v galerii

doprovodné aktivity

5. prosince 2016
Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě


Každý rok se v předvánočním čase slétají čerti i andělé do galerie v Havlíčkově Brodě. Tradiční akce "Peklo v galerii" je určena především rodinám s dětmi a také předem objednaným školním skupinám. Děti mohou navštívit peklo, kde Lucifer zkontroluje jejich účet v knize hříchů. A pokud si je čerti v pekle nenechají, mohou se vypravit do nebe za anděly i samotným Mikulášem. Součástí akce je také "Čertovská dílna", ve které si mohou děti vytvořit drobný výrobek s mikulášskou tématikou.

PRO ŠKOLY:
V letošním roce bude akce pro předem objednané školní skupiny probíhat v pondělí 5. prosince 2016 od 8 do 12 hodin. Vstupné je pro základní školy 15 Kč za žáka, mateřské školy mají vstup zdarma.
Máte-li zájem zúčastnit se akce se svou třídou, je nutné termín rezervovat na e-mailu t.machovcova@galeriehb.cz nebo telefonicky na 739 329 160 či 569 427 035.

PRO VEŘEJNOST:
Pro veřejnost bude akce přístupná v pondělí 5. prosince 2015 od 16 do 19 hodin. Děti do 6ti let mají vstup zdarma, vstupné pro děti od 6ti do 15ti let je 15 Kč a pro ostatní 20 Kč.