Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Noc na Karlštejně

divadelní představení

pátek 24. června 2016 od 20:30 hod.
Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace - parkán u brány Matky Boží

Dovolujeme si upozornit zájemce o muzikál Noc na Karlštejně, že je možné zamluvit si vstupenky pomocí elektronické rezervace. Naleznete ji na webových stránkách Muzea Vysočiny Jihlava (http://muzeum.ji.cz) v rubrice Novinky. Vstupenky jsou k dispozici i na pokladně muzea.
Známý muzikál Noc na Karlštějně se v prostorách parkánu u brány Matky Boží koná v pátek 24. června od 20:30 hod. Divadelní představení se uskuteční ve spolupráci Muzea Vysočiny Jihlava a statutárního města Jihlava v rámci oslav 700. výročí narození císaře a krále Karla IV. V podání třešťských spolků - Divadelního souboru Karla Čapka a Skupiny historického šermu Hebrix zazní známá romantická hudební komedie, která měla premiéru v Třešti již v roce 2011 a derniéra tohoto velmi úspěšného představení je plánována na podzim opět v Třešti. Třešťští ochotníci za nastudování této klasiky získali v letošním roce 2. místo v anketě Zlatá jeřabina, kterou vyhlašuje Kraj Vysočina.