Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Muzejní příměstský tábor

11. až 15. července a 8. až 12. srpna 2016
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvková organizace

Kontakt a přihlášení:
Mgr. Martina Janáková (lektorka), janakova@muzeumhb.cz , 724 915 030

Program:
Program je zaměřen na poznávání přírody a okolí Havlíčkova Brodu, nebudou chybět hry, sportovní aktivity, ani trocha historie. O děti se budou starat vždy dva pracovníci muzea, kteří jim poodhalí tajemství své profese. Pro děti je zajištěn program částečně v Havlíčkově Brodě a částečně formou výletů v jeho okolí.

Příchod a odchod:
Na táboře jsou děti od 8:00 do 16:00 hod.
Lektorka si převezme účastníky od rodičů či příbuzných na recepci muzea v rozmezí  7:45-8:15 hod, předá je pak během 16:00-16:30 (vchod muzea). Pokud je v přihlášce uvedeno, že bude dítě chodit samo, není třeba doprovodu.

Jídlo:
Obědy budou zajištěny formou veřejného stravování. Dopolední svačiny si děti vezmou z domova, odpolední svačiny a celodenní pitný režim budou zajištěny také. V případě výletu si děti vezmou pití na celý den.

Sebou:
Doporučujeme oblečení a obuv vhodnou ke hře, přizpůsobenou aktuálnímu počasí. Oblečení, které si děti mohou při hrách či dalších aktivitách umazat (od trávy, barev, hlíny…). Nezapomeňte dítěti přibalit pláštěnku.
První den tábora budeme vybírat potvrzení o bezinfekčnosti, které musí být maximálně 1 den staré.
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod nezodpovídá za ztrátu cenných věcí svěřených dětem (nedávejte dětem zbytečně cenné věci – hodinky, řetízky, mobily…).