Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

LiStOVáNí.cz: Flouk a Líla (Petra Dvořáková)

dne 31. května 2016 v 17 hodin
Krajská knihovna Vysočiny, učebna, vstup zdarma

K příležitosti Dne dětí připravilo dětské oddělení Krajské knihovny Vysočiny 31. května dvě dopolední a jedno odpolední představení scénického čtení.
V dopoledním čase se mohou děti ze ZŠ těšit na Flouka a Lílu a Jak být klukem/holkou, odpolední představení pak bude pro veřejnost možnost shlédnout v 17:00 Flouka a Lílu v učebně KKV.

Pohádkový příběh o velikém přátelství počítačové myši a kouzelného kocoura. Víte, děti, že myš Líla není obyčejná, ale počítačová? Jenže v kanceláři ji to moc nebaví, a tak si hledá kamarády ve skutečném světě. Jenom pozor na toho protivného kocoura Flouka, co tu v mrakodrapu skoro bydlí a rád by se dostal do počítače. Páni, ono se mu to vážně povedlo! A když už tam je, zkusí si v něm nejdřív zajít na záchod. Fúúúj! A navíc se tam popere. Ještě že je tu myš Líla, která to s počítačem tak umí! Moderní pohádka pro děti od pěti do sedmi let o tom, jak se liší náš skutečný svět a virtuální realita.

•         účinkují: Markéta Lánská a Alan Novotný
•         vydalo nakladatelství Host v roce 2015
•         ilustrovala Kateřina Hikadová
http://www.listovani.cz/

Kontakt: detske@kkvysociny.cz, tel. 569 400 484