Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

KLÍČ (kvartet) – koncert

koncert

dne 21. dubna 2016 v 19 hodin 
sál Skaut klubu (Horní 3188)
vstupné: 100 Kč, předprodej od 11. dubna v m-centru Krajská knihovna Vysočiny

Krajská knihovna Vysočiny vás zve na koncert, na kterém zazní písně legendární skupiny KLÍČ v podání čtyř jejích předních protagonistů.
Pro ty, kteří mají rádi renesančně-historizující písně skupiny KLÍČ, je určitě velmi potěšující, že v téměř již 35 let trvající tradici této velmi úspěšné české hudební legendy nadále pokračuje skupina KLÍČ (kvartet), což je komornější muzikantská sestava tvořená čtyřmi předními protagonisty původní skupiny KLÍČ.
Repertoár tohoto kvarteta je sestaven jednak z nejúspěšnějších písní skupiny KLÍČ, ale na jeho koncertech zazní na ukázku i několik písní z nově chystaného alba, které by v příštím roce mělo vyjít k 35. výročí založení této kapely. A dlužno dodat, že především díky pestrému a příhodně se doplňujícímu nástrojovému i hlasovému obsazení (a také díky citlivě nově upravenému aranžmá většiny písní) dosáhla skupina KLÍČ (kvartet) toho, že diváci si z jejích koncertů odnášejí stejně příjemné pocity a stejnou radost z hudby, jako tomu v minulosti bývalo u koncertů skupiny KLÍČ.

Kontakt: Helena Valtrová, valtrova@kkvysociny.cz, tel. 569 400 487