Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Na notách fantazie

výtvarná  výstava

10. června až 12. července 2015
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvková organizace

Zveme Vás na výtvarnou výstavu, která představí práce z dílny žáků Základní školy a Praktické školy U Trojice, Havlíčkův Brod. Návštěvníci se mohou těšit na barevnou paletu výrobků, které vznikaly pod vedením zkušených pedagogů. Expozice se nese v tématu Na notách fantazie. Celá akce bude zahájena vernisáží 10. června 2015 v 17 hodin. V rámci zahájení organizátoři připravili doprovodný program v podobě hudebního vystoupení. Představí se školní sbor složený ze zaměstnanců a žáků školy. Na klavír je doprovodí speciální host Veronika Kočová.
Výstava představí různé výtvarné techniky a ukáže návštěvníkům, že dětská představivost a kreativita nezná hranic. Ojedinělá díla jako Kytara, Houslový klíč nebo Kočka zavede hosty do světa barev a s trochou nadsázky i zpátky do dětských let.
Součástí výstavy bude i dobrovolná sbírka. Výtěžek poputuje na koupi rehabilitačních pomůcek pro handicapované děti od Trojice.