Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Koncert k Roku české hudby

dne 6. listopadu 2014 v 18 hodin
Horácká galerie v Novém Městě na Moravě

Horácká galerie vás zve ve čtvrtek 6. listopadu 2014 v 18 hodin na čtvrtý  koncertů k Roku české hudby, připravovaný ve spolupráci se studenty a absolventy Janáčkovy akademie múzických umění. Cyklus koncertů se dostává do své druhé půlky a vysoká úroveň předchozích večerů je příslibem, že i v pořadí čtvrtý koncert bude mít vysokou uměleckou úroveň. Podvečer bude navíc v mnohém originální a jedinečný. Klavírní skladby zahrají Richard Pohl a Tereza Plešáková, dále vystoupí Hiroaki Goto na housle, na violoncello zahraje Lukáš Svoboda. Sopranistka Marta Reichelová zazpívá několik známých árií, ovšem perličkou budou elektroakustické skladby Barryho Wana a Hany Mlnaříkové.
Vstupné na tento žánrově pestrý koncert je tradičně 80,- Kč pro dospělé, poloviční slevu mohou uplatnit senioři a studenti. Těšíme se na vás.