Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Prázdniny v Telči

25. července až 10. srpna 2014
Telč
 Město Telč, letos již po dvaatřicáté, otevírá svou náruč milovníkům folku a country hudby, ale nejen jim. Jak již je tradicí na přelomu července a srpna probíhá přehlídka skupin a jednotlivců tohoto žánru na nádvoří renesančního zámku v Telči. Jelikož je komorní atmosféra tohoto prostředí, jakož i samotná atmosféra městečka, svým způsobem jedinečná a neopakovatelná, těší se tato událost velkému zájmu diváků.

Dramaturgie této akce se nezaměřuje pouze na folk, ale koncerty jsou doplněny výstavami, divadelními představeními a řadou dalších aktivit, oživujících městečko do každoročního letního dění, setkávání se a užívání si prázdnin. Jeden z návštěvníků Telče to sám charakterizoval citátem: „Půl roku je na co vzpomínat a půl roku na co se těšit!“.
Letos vystoupí například: Peppino D’AGOSTINO, Vlasta REDL, NEZMAŘI, SZIDI TOBIAS, JAVORY, HRADIŠŤAN, DRUHÁ TRÁVA, Bratři EBENOVÉ, Lenka FILIPOVÁ, F.T.PRIM a ŽALMAN a spol., SPIRITUÁL KVINTET, PŘELET M.S., SAMSON a HOP TROP, Karel PLÍHAL