Vítejte na webových stránkách Kraje Vysočina, které soustřeďují aktuální informace o kulturních akcích realizovaných příspěvkovými organizacemi zřizovanými Krajem Vysočina v oblasti kultury a dalšími vybranými subjekty, které Kraj Vysočina podporuje.

Hradní výtvarné dílničky a Hrnečku vař aneb dvě pohádky pro mlsné jazýčky

29. července až 3. srpna 2014
Hrad Roštejn pobočka Muzea Vysočiny Jihlava, příspěvkové organizace

Přijměte pozvání na nádvoří hradu Roštejna, kde jsou ve dnech 29. července až 3. srpna 2014 pro návštěvníky hradu připraveny Hradní výtvarné dílničky. Výtvarné dílničky jsou určeny hlavně pro malé, ale v případě zájmu i pro dospělé. Pod dohledem lektorek Thei a Marianny si zájemci mohou vyrobit drobné upomínkové předměty nebo hračky z přírodních či recyklovaných materiálů. Na každý den bude připraveno jiné tvořivé téma, kdy se bude vyrábět několik předmětů, z nichž si účastníci mohou vybrat. Dílničky se budou konat pouze za příznivého počasí. Počet dětí je omezen místem
u pracovního stolu, časová náročnost bude záležet na zručnosti dětí a jejich rodičů.
Navíc v sobotu 2. srpna 2014 se na hradním nádvoří od 15:00 hod. koná dětské představení Hrnečku vař aneb dvě pohádky pro mlsné jazýčky v podání divadelního souboru NaKopTyjátr Jihlava.